PRÁCE

Do svého týmu hledáme nové kolegy/kolegyně na tyto pozice:

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
Nabízíme:
-Plat: 90-100 Kč/hodina + odměny + zaměstnanecká strava
-Příjemný pracovní kolektiv
-Možnost ubytování během směn, případně zajištění odvozu do Jindřichova Hradce

Požadujeme:
-Nástup co možná nejdříve
-Práce včetně víkendů
-Zkušenosti na podobné pozici
-Pracovitost a samostatné myšlení

Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, výdej jídel.

Práce je vhodná zejména pro ženu 35-60 let.

V případě zájmu zašlete Váš stručný životopis na e-mail: penzion-samorost@seznam.cz, případně volejte na tel.č. 606 473 766.

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA -BRIGÁDA (VHODNÉ PRO STUDENTY)

Nabízíme:
-Plat: 120,-Kč / hodina
-Možnost ubytování během směn

Požadujeme:

-Příjemné vystupování a vzhled.
-AJ/NJ výhodou - není podmínkou.
-Věk min. 18 let.
-Praxe na podobné pozici výhodou.
-Požadujeme spolupráci na min. 1 měsíc, celodenní směny. Nástup možný již nyní např. na víkendový den.

V případě zájmu zašlete Váš stručný životopis na e-mail: penzion-samorost@seznam.cz - poté Vás budeme kontaktovat ohledně osobního pohovoru.

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA NA STŘÍDÁNÍ SMĚN - KRÁTKÝ/DLOUHÝ TÝDEN

Nabízíme:
-Plat: 20.000-30.000 Kč čistého + odměny + zaměstnanecká strava

Požadujeme:

-Praxe v oboru
-Profesionalitu a příjemné vystupování
-Znalost AJ/NJ výhodou